Přední dodavatel normalizovaných dílů a součástí
Olejoznaky

Olejoznaky a měřící prvky

Široký sortiment produktů.

Krátké dodací lhůty.

Vlastní výroba.

olejoznaky - Elesa+Ganter

Profesionální měřící prvky pro hydraulické systémy

ELESA+GANTER CZ poskytuje velkoobchodní prodej olejoznaků označení HGFT, GN, HFTX, HFTR a HRT. Nabízíme standardizované olejoznaky pro průmyslová, strojní i lékařská zařízení, které slouží pro optickou kontrolu hladiny oleje v mazací soustavě. Seznamte se s širokou nabídkou olejoznaků a měřících prvků pro hydraulické systémy. Podívejte se na náš sortiment.

Poskytujeme kruhové a sloupcové olejoznaky, šestihranné olejoznaky se závitem, navařovací pouzdra, plnící a vypouštěcí zátky, spojovací díly a další příslušenství. Vybírat můžete dle rozměrů i podle konstrukčního provedení a materiálů. Konstrukci olejoznaků obvykle tvoří sklo, mosaz a technické polymery. V sortimentu naleznete také hliníkové a kovové olejoznaky.

Nabízíme:

Za každým typem olejoznaku stojí pečlivý vývoj a náročné testování, díky kterému uvádíme na trh prověřené výrobky s vysokou kvalitou a dlouhou životností. Podívejte se také na sortiment našich dalších produktů, které zahrnují průmyslová madla, pojezdová kola či průmyslové panty.

Poradíme s výběrem

Výběr vhodného olejoznaku a jeho konstrukčních materiálů se může lišit v závislosti na užívané technologii. Nejste si jistí, jaké průhledítko či olejoznak vybrat? Kontaktujte nás! Rádi vám s výběrem pomůžeme a poskytneme odborné poradenství.

Objednejte si kvalitní olejoznaky

Objednejte si kruhové či sloupcové olejoznaky přímo od výrobce ELESA+GANTER CZ s.r.o. Naše české zastoupení naleznete v městské části Praha 10. Veškeré produkty si můžete prohlédnout v našich katalozích. Pro poptávku atypických olejoznaků či jejich zakázkovou úpravu nás kontaktujte.