Přední dodavatel normalizovaných dílů a součástí
Průmyslové panty

Průmyslové panty

Výborné mechanické vlastnosti.

Využití nově vyvinutých materiálů.

Široký sortiment.

průmyslové panty - Elesa+Ganter

Odolné panty pro náročné aplikace

Panty a závěsy jsou nepostradatelnou součástí otevíracích mechanismů, výklopů, servisních dvířek a dalších pohyblivých částí strojů a průmyslových zařízení. Využijte široký sortiment průmyslových pantů a dveřních závěsů přímo od výrobce ELESA+GANTER.

Nabízíme klasické, prodloužené i nastavitelné panty s různými otevíracími úhly. Poskytujeme profesionální bezpečnostní panty s indikací otevření i s bezpečnostními spínači, které při otevření dveří zastaví provoz výrobní technologie. Součástí sortimentu jsou průmyslové panty s pružinou i panty s regulací tření, které jsou vybavené třecí brzdou pro bezpečnou aretaci otevřeného křídla. Nabídku uzavírají bezpečností krytky a falešné panty.

Vyrábíme:

Využíváme speciální SUPER-Technopolymer

Z materiálů nabízíme nerezové, kovové i plastové provedení. Plastové průmyslové panty jsou vyrobeny ze speciálního SUPER-Technopolymeru, který vyvinula a patentovala společnost ELESA. Za jedinečnými vlastnosti SUPER-Technopolymeru stojí polyamid vyztužený syntetickými vlákny z aramidu. Díky tomu materiál vyniká vysokou mechanickou i tepelnou odolností a dlouhou životností. SUPER-Technopolymer je plastem budoucnosti, který bez obtíží nahrazuje kovové materiály.

Získejte ceník průmyslových pantů

Hledáte spolehlivého dodavatele průmyslových dveřních závěsů? Nakupujte přímo u výrobce ELESA+GANTER CZ s.r.o. Praha 10. Specializujeme se na normalizované průmyslové díly, mezi které patří panty, hydraulické olejoznaky, ovládací a zajišťovací prvky, průmyslová madla či polohovací nohy a další sortiment dílů.

Využijte velkoobchodní prodej průmyslových pantů i výrobu speciální pantů na zakázku. Kontaktujte nás!