Přední dodavatel normalizovaných dílů a součástí
Pojezdová kola

Pojezdová kola

Vysoká nosnost a odolnost.

Kvalitní materiály.

Dlouhá životnost.

pojezdová kola - Elesa+Ganter

Pojezdová kolečka pro strojní zařízení a průmyslové technologie

Poskytujeme širokou nabídku vysoce kvalitních pojezdových kol pro strojní zařízení, průmyslové vozíky a pojízdné technologické části. Jejich vývoj byl inspirován požadavky na vysokou životnost a bezproblémový chod. Díky dlouhodobému testování můžeme zákazníkům nabídnout pojezdová kola pro různé oblasti využití.

Nabízíme univerzální, otočná i speciální kola se zvýšenou nosností i odolností vůči zvýšeným teplotám. Vyšší nosnost umožňují například dvojitá monolitická kola. Naopak do provozů s vysokými teplotami využijte termoplastová kola.

Hladký pojezd bez odporu umožňují vhodné konstrukční materiály. Pojezdová kola vyrábíme z nalisovaného, vstřikovaného i měkčeného polyuretanu. Snadnou manipulaci a změnu směru jízdy umožňují otočné klouby. Naopak pro zabezpečení pojezdu nabízíme pojezdová kola s aretací.

Nabízíme:

Seznamte se s dalším sortimentem společnosti ELESA+GANTER Praha 10. Nabízíme normalizované polohovací nohy, odolné průmyslové panty, inovované hydraulické prvky i špičkové olejoznaky.

Odborné poradenství

Jestliže si nevíte rady s výběrem, kontaktujte nás! Rádi vám poskytneme odborné poradenství.

Spolehněte se na kvalitu, nakupujte u výrobce

Odebírejte průmyslová pojezdová kola přímo od výrobce. Jsme největší dodavatel normalizovaných dílů na světě. Garantujeme vysokou kvalitu provedení, dlouhou životnost a krátké dodací lhůty. Vyberte si v našem katalogovém listu.