Přední dodavatel normalizovaných dílů a součástí
Polohovací nohy

Polohovací nohy

Odolné konstrukce.

Snadné polohování.

Univerzální využití.

polohovaci nohy - Elesa+Ganter

Stavitelné nohy pro strojní zařízení a technologie

Polohovací nohy poskytují stabilní základnu s možností připevnění k podlaze a umožňují snadné vyrovnání stroje do vodorovné polohy. Poskytujeme sortiment polohovacích prvků pro strojní zařízení a technologie. Antivibrační nohy navíc tlumí vibrace strojních zařízení.

Na výběr se nabízí stavitelné nohy s centrálním šroubem, nosné hlavice, podpěrná ramena, antivibrační nohy, gumové podložky a další produkty. Konstrukci polohovací nohy zpravidla tvoří ocelový nerez šroub a základna ze speciálně vyvinutého plastu. Tím je SUPER-Technopolymer, který byl vyvinut a patentován společností ELESA. Základna ze SUPER-Technopolymeru vyniká vysokou nosností a stabilitou.

Nabízíme:

Využijte odborné poradenství

Součástí našich služeb je odborné poradenství s výběrem i s technickými parametry produktů. Průmyslové stavitelné nohy vyrábíme i na zakázku. Přejete-li si zadat zakázkovou výrobu, kontaktujte nás!

Podívejte se také na další sortiment, který zahrnuje kvalitní pojezdová kola, špičkové olejoznaky i průmyslová madla. Za veškerým sortimentem stojí pečlivý vývoj a dlouhodobé testování. Nabízíme výhradně ověřené standardizované díly a příslušenství.

Nakupujte za výhodné ceny

Potřebujete polohovací nohy pro vaše produkty, stroje a technologické zařízení? Vyberte si z pestré nabídky průmyslových polohovacích nohou od výrobce ELESA+GANTER. Společně nalezneme řešení pro vaše technologie.

Využijte velkoobchodní prodej průmyslových nohou se šroubem, podpůrných ramen i nosných hlavic. Nakupujte přímo u výrobce ELESA+GANTER. České zastoupení zaštiťuje ELESA+GANTER CZ s.r.o. Praha 10. Zajímá vás cena stavitelných nohou? Napište nám a získejte kompletní ceník.