Přední dodavatel normalizovaných dílů a součástí
Průmyslová madla a rukojeti

Průmyslová madla a rukojeti

Praktická a funkční provedení.

Inovativní prvky.

Designová ocenění.

průmyslová madla - Elesa+Ganter

Rukojeti a madla pro všechny průmyslové segmenty

Sortiment průmyslových madel ELESA+GANTER představuje pestrou nabídku madel různých provedení, tvarů a materiálů, z nichž mnohá získala designová ocenění. Samotný design, provedení a konstrukce madel reflektují vysoké požadavky zákazníků. Díky tomu jsou madla vhodná pro náročné průmyslové aplikace, strojní zařízení i lékařská vybavení a operační sály.

Madla a rukojeti dodáváme do všech segmentů průmyslu. Od strojních zařízení a technologických celků, přes automobilový průmysl až po lékařské přístroje a operační sály. Poskytujeme velkoobchodní prodej, který zahrnuje klasická trubková madla se závitem, nejrůznější úchopy, rukojeti i úchopy s tlačítky. Hlavní konstrukční materiály tvoří kov, nerez a speciální plast.

Vyrábíme průmyslová madla a rukojeti:

Poznejte také další sortiment výrobce ELESA+GANTER, který zahrnuje polohovací nohy, olejoznaky či pojezdová kola.

Speciální madla se spínači

Specializací našeho sortimentu jsou madla se spínači a tlačítky pro aplikace vyžadující bezpečnou obsluhu zařízení či integraci pokročilých funkcí. Pro zvýšenou bezpečnost strojních zařízení je vhodné obslužná madla doplnit průmyslovými panty s bezpečnostním spínačem.

Veškeré díly mají za sebou dlouhý vývoj a náročné testování. Na zakázku lze tyto speciální madla a ostatní úchopy přizpůsobit vašim potřebám. Využijte také naše odborné poradenství. Pro více informací nám napište.

Odebírejte madla přímo od výrobce

Jsme největší výrobce a přední dodavatel normalizovaných dílů. Vyrábíme standardizované díly pro strojní technologie a aplikace. Odebírejte trubková i speciální madla přímo od výrobce ELESA+GANTER CZ s.r.o. Praha 10. Napište nám, těšíme se na spolupráci.